Меню
Оптовий склад: м. Харків, ул. Василия Стуса, 13
Наша адреса:
Оптовий склад: м. Харків, ул. Василия Стуса, 13
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Замовлення через сайт приймаються - цілодобово
  • Менеджер - щодня з 8:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Диспенсер для туалетного паперу

Диспенсер для туалетного паперу

Тримач для паперових рушників та диспенсер для туалетного паперу: дрібниці, необхідні при облаштуванні санвузла

Диспенсер для туалетного паперу – універсальний інвентар, який бере активну участь у створенні ідеальної вбиральні у закладах , торгових центрах, медичних центрах та ін. Атрибути такого плану не просто відповідають за зручність відвідувачів, вони також допомагають ефективно обслуговувати туалет. Закрита конструкція забезпечує захист від вологи та забруднень. До того ж, продукція відрізняється вишуканим дизайном, що викликає приємне враження та не привертає підвищеної уваги. Як результат – це відбивається на загальному враженні про компанію, установу та ТРЦ.

Інтернет-магазин Santehmart пропонує в каталозі диспенсер для туалетного паперу, ціна якого приємно вражає своєю доступністю. На сайті ви знайдете все необхідне, щоб підтримувати туалетні та ванні кімнати в чистоті та порядку. Для проведення якісного гігієнічного догляду ви зможете придбати товари перевіреного виробника Qtap.

Тримач для паперових рушників, відповідний всім стандартам

Паперові рушники віддають перевагу за їх зручність використання. Подібну продукцію можна зустріти у закладах громадського харчування, офісах, спортивних клубах, салонах та у побуті. Завдяки легкості, міцності та практичності виробів вони підійдуть для витирання рук та поверхонь. Але важливо забезпечити комфортну подачу розхідників.

Диспенсери для паперових рушників є універсальними пристроями, експлуатація яких актуальна для підвищення рівня зручності перебування у вбиральнях громадських місць. Сучасні моделі видають витратні матеріали порційно. Це гарантує раціональність використання паперових рушників та економію витрат на їхнє придбання. Купити тримач для паперових рушників з асортименту стоїть через такі його особливості:

  • Матеріал виробництва – високоміцний пластик.
  • Завантаження листових серветок виконується в корпус, відкрити який можна ключем.
  • Компактні розміри дозволяють розміщувати інвентар у будь-якому зручному місці.
  • Настінне кріплення здійснюється шурупами, що йдуть у комплекті.
  • Предбачено ручний принцип роботи. Щоб дістати рушник, потрібно взяти за край виступаючого паперу в руку і потягнути, витягаючи один аркуш.

Полистова подача підвищує гігієнічність процедури, оскільки виключається контакт з іншими рушниками з пачки.

Тримачі для туалетного паперу для громадських місць

Особлива увага при відвідуванні туалетних кімнат приділяється питанню особистої гігієни. У власному будинку кожен може особисто гарантувати чистоту та безпеку, але у місцях із великою прохідністю ці показники викликають сумніви. Щоб підвищити рівень комфорту відвідувачів вашого закладу, рекомендується купити диспенсер для туалетного паперу. Пристосування такого плану – must have для встановлення у громадських туалетах. Особлива конструкція мінімізує взаємодію Космосу з різними поверхнями. Як наслідок – збільшується захист людини від мікробів. Характеристики продукції:

  • Розрахована на рулонне завантаження.
  • Установка – настінна, що дозволяє розташувати виріб в оптимальній зоні.
  • Закриття корпусу на ключ, щоб уникнути незапланованого вилучення рулона.