Меню
Оптовий склад: м. Харків, ул. Василия Стуса, 13
Наша адреса:
Оптовий склад: м. Харків, ул. Василия Стуса, 13
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Замовлення через сайт приймаються - цілодобово
 • Менеджер - щодня з 8:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Вібраційний насос

Вібраційний насос

Вібраційні насоси, здатні вирішити масу завдань на дачі та в приватному будинку

На дачній ділянці або в заміському будинку часто є різноманітне насосне обладнання. Воно необхідне для вирішення важливих питань, пов'язаних з водопостачанням, зрошенням, осушенням та ін. є одними з найбільш затребуваних, що пов'язано з їх доступністю, компактністю та простою експлуатацією. Незважаючи на те, що моделі належать до бюджетних, вони здатні стати оптимальним варіантом у більшості випадків.

Використовуються вібраційні насоси для свердловин колодязів, огорожі води з водойм. Крім того, вони беруть на себе відкачування рідини з затоплених приміщень. Прилади такого плану - незамінні помічники в кожному будинку. Якщо при виборі пристроїв для вас на першому місці – висока якість та прийнятна вартість, рекомендується розглянути пропозиції від інтернет-магазину Santehmart. З каталогу ви зможете придбати вібраційний насос, ціна якого - конкурентна на українському ринку. Заявлені характеристики підтверджуються сертифікатами та гарантією.

Як працює вібраційний насос та його переваги

Агрегати функціонують за рахунок зворотно-поступальних рухів поршня, який забезпечує зміну тиску в камері. У ході роботи відкривається і закривається регулювальний клапан, через який забезпечується подача води. А через випускний клапан виконується вихід рідини під тиском. Для яких цілей підійдуть апарати:

 • Організація автономного водопостачання.
 • Вібраційний насос для поливу із забором робочої середовища з відкритих джерел.
 • Відкачування забрудненої рідини з колодязя.
 • Викачування вмісту з баків та інших ємностей.
 • Откачування при затопленні підвалів після літньої або весняної повені.

Навіть якщо брати до уваги споживання електроенергії, завдяки потужності очищення за допомогою такої техніки залишається вигіднішим у порівнянні з викликом спеціалізованої сервісної бригади. Занурювальний вібраційний насос купити рекомендується з низки причин:

 • Проста конструкція. Не потрібні особливі зусилля при експлуатації, обслуговуванні та ремонтних роботах.
 • Відсутні різні підшипники та елементи, що обертаються.
 • Виключено сильне нагрівання механізму, що призводить до меншого зносу.
 • Дозволяється використовуватися для середовища, в якому в незначній кількості присутні луги або мінеральні солі. Не має значення і температура води.

Вібраційні насоси купити стоїть для встановлення в заміських будинках, організації поливних та зрошувальних систем. Щоб створити приватний водопровід, задіяні насосні станції, до складу яких входять і вказані моделі. Виріб в автоматичному режимі включає двигун, коли відкривається кран, і вимикає його при закритті.

Які бувають вібраційні насоси для води з використання

Виділяють 2 різновиди:

 1. З верхнім парканом рідини. Оснащуються засмоктуючими отворами, розміщеними у верхній частині. Конструкція такого плану унеможливлює проходження осаду всередину апарата з дна.
 2. З нижнім парканом, що вказується на розташування отворів, що засмоктують, знизу. Запобігти перегріву техніки можна лише за рахунок постійного знаходження корпусу у воді. Це вібраційні насоси для колодязів, щоб виконати очищення від піску та глини, для перекачування в'язкого середовища та ін.

Основні нюанси, на які звертають увагу при виборі гідрообладнання - простота експлуатації та обслуговування, високий показник надійності, оптимальна вартість. Повною мірою вказаним характеристикам відповідає занурювальний вібраційний насос. Пристрій здатний ефективно вирішити побутові та господарські завдання. Щоб не помилитися з моделлю, рекомендується звертати увагу не лише на ціну, а й вивчити умови застосування, особливості будови.

Як вибрати насос вібраційний

У процесі підбору важливо орієнтуватися на технічні параметри продукції:

 • Продуктивність, яка показує, який обсяг здатна перекачувати за одиницю часу.
 • Напір – визначає, на яку висоту агрегат зможе подати воду.
 • Діаметр. Необхідно заздалегідь виміряти розмір свердловини, щоб купити вібраційний водяний насос і не битися об стінки колодязя.
Віддаючи перевагу занурювальному виробу, потрібно брати до уваги не тільки глибину джерела, а й шлях всього водопроводу. Горизонтальний напрямок може спровокувати втрати напору до 20%. Однак потужності електронасоса достатньо, щоб упоратися з усіма завданнями.

Для підвищення безпеки та зручності користування сучасні апарати пропонують додаткові функціонал. Він може передбачати захист від перегріву, автоматичне відключення при пересиханні джерела, виключення коротких замикань у разі стрибків напруги.

Корисні поради

Вібраційні водяні насоси застосовуються за прямим призначенням – для водопостачання будинку. Але важливо дотримуватися правила, що діаметр свердловини має бути більше 10 см. Крім того, прилад не повинен торкатися стін колодязя. Дотримання такої умови допоможе значно продовжити термін служби техніки. Якщо ви не можете гарантувати, що стінки не будуть зачіпати, то краще надіти на електронасос спеціальні гумові кільця. Це дозволить мінімізувати ризик.

Якщо довжина страхового троса менше 10 м, то між кінцем троса і самим виробом потрібно встановити гумовий джгут. Це простий спосіб знизити силу вібрацій. Вібраційні насоси у Харкові вибирають за те, що вони поєднують у собі практичність та функціональність . При цьому вони вирішують велику кількість побутових завдань. Таким універсальним виробам характерний високий робочий ресурс та безпека під час роботи.

Вигідні умови покупки в магазині Santehmart

Асортимент складається з актуальних пропозицій, які ідеально підійдуть для присадибних ділянок. У каталозі ви знайдете різнопланові прилади, які привертають увагу не лише своїми параметрами функціонування, а й максимально приємною вартістю. До товарів прикладаються сертифікати, які підтверджують високу якість та довговічність.

Купити вібраційний насос можна онлайн на сайті або по телефону за допомогою менеджера. Оператор проконсультує з усіх питань та запропонує кілька варіантів згідно з вашим запитом та бюджетом. Оформити замовлення можна з доставкою за Харьковута інших регіонів України. Для оплати можна скористатися готівкою, безготівковим розрахунком або післяплатою.